Tektura w roli

Tektura w roli

Tektura w roli
 


W naszej ofercie dostępna jest tektura falista o różnej grubości i gramaturze. To doskonały wypełniacz kartonów i innych opakowań w celu zabezpieczenia towaru przed przemieszczaniem czy ocieraniem się o siebie. To świetne rozwiązanie, które chroni produkty przed zniszczeniem – wykorzystywane z powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w branży meblarskiej, kurierskiej czy przeprowadzkowej.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.