Wielkogabarytowe

Wielkogabarytowe

Produkty wielkogabarytowe
 


Jedną ze specjalizacji naszej firmy są opakowania wielkogabarytowe tj. oktabiny, obwoluty, czy kontenery paletowe. Jak wskazuje ich nazwa służą do zabezpieczania i transportu dużych przedmiotów. Doskonale nadają się do pakowania produktów objętościowych sypkich i ziarnistych, sprawdzą się także jako opakowanie zbiorcze dla mniejszych kartonów. Często muszą posiadać wymiary dostosowane do transportu na paletach euro. Wykonywane są z bardzo solidnych jakościowo i gramaturowo tektur. Zapewniają optymalną ochronę zapakowanych w nie przedmiotów.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.