Worki papierowe

Worki papierowe

Worki papierowe
 


W naszej ofercie posiadamy worki papierowe otwarte szyte oraz klejone, wykorzystywane do pakowania między innymi produktów spożywczych, materiałów budowlanych, czy produktów chemicznych.
W zależności od przeznaczenia, worki papierowe można uzbrajać we wkładki z folii LDPE, HDPE i folii barierowej ALU/PTE/PE, istnieje także możliwość wykonania indywidualnego nadruku.
Papiery oraz folie wykorzystywane do produkcji worków posiadają atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.