Big-Bagi

Big-Bagi

Big-Bagi
 


KAMIX jako firma która kompleksowo zaopatruje swoich kontrahentów  w opakowania przemysłowe oferuje także opakowania big-bag.

Są to worki kontenerowe z tkanin PP które znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m.in. spożywczym. chemicznym, rolniczym, budowlanym.
 
Big-bagi mają różne konstrukcje i są produkowane z tkanin o szerokiej gamie gramatur. Mogą mieć także nadruk a więc worki logowane.
 
Dla każdego kontrahenta indywidualnie dopasowuje się opakowanie big-bag. Głównym wyznacznikiem jest rodzaj surowca który ma być ładowany i sposób pakowania.
 
Mamy więc spory wachlarz możliwości przy doborze konstrukcji i gramatur big-bagów.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.