Kontakt

Kontakt

Kamix Opakowania Błażejewicz i Wspólnicy sp.j.

ADRES
ul. Wapienna 6/8, 87-100 Toruń


Łukasz Borówka

Regionalny Kierownik Sprzedaży

telefon: +48 575 918 644

e-mail: borowka@kamix.biz.pl


Michał Drewa

Regionalny Kierownik Sprzedaży

telefon: +48 664 029 897

e-mail: drewa@kamix.biz.pl


Paweł Szolc

Regionalny Kierownik Sprzedaży

telefon: +48 608 693 567

e-mail: szolc@kamix.biz.pl


Ewa Błaździewicz

Kierownik Działu administracyjno-księgowego

e-mail: blazdziewicz@kamix.biz.pl


Anna Czyżewska

Specjalista ds.administracji

e-mail: czyzewska@kamix.biz.pl


Ewa Dombrowska

Specjalista ds.administracji

e-mail: dombrowska@kamix.biz.pl


Anna Gołębiewska

Starszy Specjalista ds.administracji

e-mail: golebiewska@kamix.biz.pl


Dorota Zięba

Specjalista ds.administracji

e-mail: zieba@kamix.biz.pl


Aleksandra Jakubowska

Specjalista ds.administracji

e-mail: jakubowska@kamix.biz.pl


Wojciech Brzoska

Kierownik Operacyjny

telefon: +48 664 370 818

e-mail: brzoska@kamix.biz.pl


Łukasz Karczewski

Specjalista ds.logistyki

telefon: +48 883 309 244

e-mail: karczewski@kamix.biz.pl


Paweł Jetkowski

Specjalista ds.logistyki

telefon: +48 883 326 850

e-mail: jetkowski@kamix.biz.pl


Marcin Pniewski

Kierownik ds.Produkcji

e-mail: pniewski@kamix.biz.pl

 

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy

Przesyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności
 
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.