Misja / Strategia

Misja / Strategia

Nasza Misja

Dostarczanie Klientom optymalnych, wydajnych i oszczędnych rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb jak również przewidywanie i kreowanie nowych rozwiązań.

Nasza wizja

Uzyskanie pozycji regionalnego lidera w naszej branży w tworzeniu i dostarczaniu produktów i usług, który będzie najchętniej wybieranym Dostawcą. Być może nigdy nie będziemy najwięksi, lecz chcemy być najlepsi w opinii naszych Klientów.

 Nasze Cele
  • Nastawienie na Klienta: nasi Klienci są w centrum naszych zainteresowań
  • Silna pozycja finansowa: utrzymanie dobrej kondycji finansowej firmy zapewniającej jej ciągły i dynamiczny rozwój
  • Dobry Pracodawca: chcemy być pożądanym miejscem pracy, które inspiruje ludzi do wykorzystania swojego potencjału
  • Portfolio produktów: oferować produkty, które zaspokajają potrzeby Klientów
  • Wydajność: chcemy być wysoce skuteczną, elastyczną i szybko rozwijającą się organizacją.
  • Odpowiedzialność społeczna: naszym celem jest firma etyczna, wrażliwa na potrzeby i problemy człowieka oraz otaczającego nas środowiska, pozostając wrażliwym na problemy społeczności regionalnych i globalnych
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.