Osiągnięcia i nagrody

Osiągnięcia i nagrody

Gazela Biznesu


W latach 2010, 2011, 2013 oraz 2014 nasza firma uzyskała prestiżowy tytuł "Gazeli Biznesu" przyznawany dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.
 

więcej o gazela biznesu

Diamenty Biznesu miesięcznika Forbes


W roku 2016 nasza firma uzyskała prestiżowy tytuł "Diamentu biznesu" przyznawany przez miesięcznik Forbes.

więcej o diamentach

Orzeł miesięcznka Wprost


W roku 2020 nasza firma uzyskała prestiżowy tytuł "Orła" przyznawany przez miesiecznik “Wprost”.
 

więcej o orłach Wprost

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.