Działamy dla środowiska

Działamy dla środowiska

My – pracownicy KAMIX - pracując w branży papieru i opakowań z tektury - tym bardziej jesteśmy uczuleni na problem ochrony środowiska

Działamy ekologicznie. Sadzimy drzewa. Dlaczego? Bo sąsiedztwo drzew jest korzystne - dla nas, dla naszych dzieci, dla naszych domów, dla naszej pracy. Traktujemy drzewa „po przyjacielsku”. Bo latem dają nam one cień, chłodzą powietrze. Zimą zabezpieczają nas od mrozu i wiatru. Drzewa są naszym naturalnym filtrem – dbają o nasze zdrowie pochłaniając i neutralizując substancje toksyczne. Są naszym klimatyzatorem – oddają nam zebraną przez siebie wodę w postaci pary.

Drzewo – to wreszcie surowiec do różnego rodzaju rzemiosł. Z drzewa otrzymuje się masę celulozową, w efekcie obróbki mechanicznej – ścier drzewny, a z tych dwóch surowców – tworzy się większość papieru na świecie.

Korzystając z dobrodziejstwa drzew, w każdym możliwym tego słowa znaczeniu – czujemy się odpowiedzialni za ich sadzenie.

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.