Tektura o strukturze miodu

Tektura o strukturze miodu

Tektura o strukturze miodu
 


Tektura o strukturze plastra miodu ma szerokie zastosowanie w wielu branżach, w celu zwiększenia bezpieczeństwa produktów podczas transportu. Produkt cechuje wysoka wytrzymałość dzięki zastosowaniu odpowiedniej ilości warstw i rodzajów papieru. Jest w 100% przyjazny dla środowiska i łatwy w obróbce.

Plaster miodu to idealne rozwiązanie w przypadku konieczności ochrony krawędzi przewożonych produktów. Dzięki niewielkiej wadze – często używany jest jako wypełniacz pustej przestrzeni lub jako alternatywa dla styropianu.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.