Opakowania wodoodporne

Opakowania wodoodporne

Opakowania wodoodporne
 


Mówiąc o trwałości i ochronie, powłoka jest jednym z najważniejszych elementów opakowania. Powłokę wodną możesz zastosować w opakowaniach do żywności, artykułów gospodarstwa domowego i szybko rotujących produktów konsumenckich. Opakowania wodoodporne – dzięki jakości wykonania i trwałości w użytkowaniu – stanowią idealną alternatywę dla opakowań z tworzyw sztucznych.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.