Opakowania gotowe na półkę

Opakowania gotowe na półkę

Opakowania gotowe na półkę
 


Opakowania gotowe na półkę są nową formą opakowań zbiorczych, które uwzględniają różne potrzeby dostawców, producentów, sprzedawców i konsumentów. Zapewnią Twojej Firmie ochronę towaru podczas transportu, umożliwiają szybką ekspozycję towaru w sklepie, zapełniają luki na półkach wystawowych, zwiększają atrakcyjność ekspozycyjną towaru – dzięki czemu przyczynią się do zwiększenia sprzedaży.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.