Opakowania foliowe

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe
 


Opakowania foliowe dzięki swoim właściwościom znajdują wszechstronne zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu. Mogą stanowić bezpośrednie opakowanie wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych, higienicznych, chemicznych czy kosmetycznych, a także produktów przemysłowych.

 

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.