Kątowniki

Kątowniki
 


Produkowane kątowniki z tektury litej wykorzystywane są przede wszystkim jako elementy stabilizujące ładunek podczas magazynowania czy transportowania. W 100% wykonane zostały z makulatury, a więc są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska i przeznaczone zostały do recyklingu. Zabezpieczają ładunek poprzez utrzymywanie go w stałym, niezmiennym położeniu. Mogą również zabezpieczać krawędzie palet. Stosowane są często w przypadku ciężkich towarów. Tekturowe kątowniki mogą również zwiększać wytrzymałość opakowań, w których przechowywany jest towar, chroniąc jego naroża i brzegi przed uderzeniami. Wykorzystywane są w różnych branżach, w tym m.in. przemyśle spożywczym, meblarskim, elektronicznym, a także w budownictwie.

 

Galeria

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.