Folie termokurczliwe

Folie termokurczliwe

Folie termokurczliwe
 


Folie termokurczliwe służą do pakowania towarów metodą obkurczania termicznego.

Dzięki swoim właściwościom produkty z tej grupy od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem – idealnie stabilizują pojedyncze produkty, umożliwiają wygodny i bezpieczny transport, chroniąc przy tym produkty przed kurzem, wilgocią czy słońcem.

 

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamix.biz.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.