W naszej ofercie znajdą Państwo kartony klapowe, opakowania fasonowe, pudła wielkogabarytowe. Surowcem do produkcji opakowań są tektury 3,5,7 warstwowe w szerokim zakresie gramatur i charakterystyk tektur.

 
Uzupełnieniem oferty opakowań z tektury falistej jest oferta worków papierowych - szytych, klejonych, wentylowych oraz worków foliowych przeznaczonych do separacji produktów spożywczych od bezpośredniego kontaktu z tekturą w naszych opakowaniach.
KAMIX dostarcza także odbiorcom tekturę dwuwarstwową w rolkach i płytach tektury 3,5,7 warstwowe w arkuszach.
Oferta KAMIX skierowana jest do wymagających Klientów nastawionych na najwyższą jakość opakowań i surowców - Klientów oczekujących perfekcyjnej obsługi logistycznej przy dużej skali dostaw i długofalowej współpracy z dostawcą.
Nasze usługi polecamy zwłaszcza odbiorcom poszukujących na rynku nietypowych opakowań - opakowań o dużej wytrzymałości, opakowań ze specjalistycznych tektur, opakowań do specjalnych zastosowań.
 
Wybrane produkty specjalistyczne:
 
Oktabiny zwykłe i teleskopowe na wszystkie powszechnie stosowane palety:
(1200 x  800; 1200 x 1000; 1100 x 1100; 1140 x 1140),  dowolne wysokości oktabin.
Na oktabinach jedna krawędź szycia lub klejenia. Na życzenie klienta możliwy nadruk flekso - 2 kolory, perforacje, wycięcia, otwory, wzmacnianie taśmą zbrojoną miejsca klejenia.
 
Pudła na paletę  
- wszystkie rodzaje palet
Klapowe oraz z pokrywami zewnętrznymi.
 
Wypełnienia tekturowe nadstawek chłodniczych

- o podstawie palety EURO

- o podstawie palety IMPERIAL

 

"Pudła wodne"- opakowania fasonowe z tektur wodoodpornych do moszczy, sorbetów, purre, owoców cieknących - certyfikat na bezpośredni kontakt z żywnością.